Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Frusen Hamn", signerad R. Ljunggren 3/300, färglitografi, 13x37 cm

182148

2013-04-28