Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAVN, Johannes (1922-1991): Rådjur, signerad o daterad J. Ravn -53?, olja på duk, 46x55 cm

182149

2013-04-28