Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Auktion i Trosa",signerad R. Ljunggren 198/260, litografi, 35x51 cm

182152

2013-04-28