Oscar Reutersvärd färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): (3) Perspective Japonaise, signerade och numrerade 12/99, färglitografier, i mapp

182159

2013-04-27