Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WIKLAND, Ilon (född 1930): Lekande barn, signerad Ilon Wikland, 19/21, färglitografi, 37x49 cm
182167
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här