Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1960-tal, fanérad i teak, lådor i sargen, lös bricka, höjd 60, 74x42 cm
Bruksslitage
182173
2013-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här