Enrico Baj färglitografier

Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier
Enrico Baj färglitografier

Klubbat för:

15 500 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

BAJ, Enrico (1924-2003): "Baj Chez Baj", portfölj med 10 färglitografier med glitter, signerade och numrerade Baj 181/250, 100x70 cm

Zustandsbeschreibung

182174

2013-04-27