Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
BAJ, Enrico (1924-2003): "Baj Chez Baj", portfölj med 10 färglitografier med glitter, signerade och numrerade Baj 181/250, 100x70 cm
Zustandsbeschreibung
182174
2013-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner