Bok Schultzberg

Bok Schultzberg
Bok Schultzberg
Bok Schultzberg
Bok Schultzberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

CARLSUND, O. G. Anshelm Schultzberg. 1937.
4:o. 1 signerad originallitografi A. Schultzberg, helt guldsnitt.
Bibliofilupplaga tr. i 200 nr. ex., detta nr 136.

Slitage

182181

2013-04-27