Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
CARLSUND, O. G. Anshelm Schultzberg. 1937.
4:o. 1 signerad originallitografi A. Schultzberg, helt guldsnitt.
Bibliofilupplaga tr. i 200 nr. ex., detta nr 136.
Slitage
182181
2013-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här