Kniv samearbete Erik Knutsson Sunna

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIV, samearbete, signerad EKS för Erik Knutsson Sunna, genombruten samt graverad dekor, längd 25 cm

Smärre slitage

182185

2013-04-27