Ansis Artums oljemålning

Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTUMS, Ansis (Lettland,1908-1997): Utanför staden, signerad och daterad Artums-62, olja på duk, 70x91 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

182197

2013-05-01