Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Middagsrast", signerad Olle Nordberg, olja på duk, 80x64 cm
182216
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här