Olle Nordberg olja på duk

Olle Nordberg olja på duk
Olle Nordberg olja på duk
Olle Nordberg olja på duk
Olle Nordberg olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Middagsrast", signerad Olle Nordberg, olja på duk, 80x64 cm

182216

2013-04-28