Sked silver 1700-tal

Sked silver 1700-tal
Sked silver 1700-tal
Sked silver 1700-tal
Sked silver 1700-tal
Sked silver 1700-tal
Sked silver 1700-tal
Sked silver 1700-tal
Sked silver 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKED, silver, 1700-tal, ostämplad, skedbladets frånsida med dekorgravyr av bladornament, skaft och avslut med äldre ägarmonogram i prickgravyr, längd 19 cm

182218

2013-04-27