Skulptur sjöjungfru

Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru
Skulptur sjöjungfru

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR/FONTÄNDEL, patinerad koppar, i form av sittande sjöjungfru, bär otydlig signatur, höjd ca 50 cm

Slitage, repor

182224

2013-04-28