Fällbänk

Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk
Fällbänk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK/FÄLLBORD, 18/1900-tal, med imitationsmåleri, fällbar kombinationsmöbel, skivans höjd ca 55, längd 116 cm

Slitage, sprickor

182229

2013-04-30