Helrustning

Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning
Helrustning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HELRUSTNING, 18/1900-tal, med etsad dekor, på ställning
Proveniens: Häringe slott

Skador, omonterad, hjälm saknas

182241

2013-04-25