Takampel empire

Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AMPEL, för 6 ljus, empirestil, delvis förgylld, krönt av fågel, höjd ca 75 cm

Borrade ljuspipor, slitage, omarbetad

182281

2013-04-28