Andre De Dienes fotografi

Andre De Dienes fotografi
Andre De Dienes fotografi
Andre De Dienes fotografi
Andre De Dienes fotografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DE DIENES, Andre (USA,1913-1985): Marilyn Monroe having brekfast in bed, stämplad a tergo photo Andre de Dienes, silvergelatinfotografi, 27,5x35 cm
PROVENIENS: Inköpt på Staley-Wise Gallery, New York

182287

2013-04-30