Marcus Larsson oljemålning

Marcus Larsson oljemålning
Marcus Larsson oljemålning
Marcus Larsson oljemålning
Marcus Larsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kustlandskap i månsken, osignerad, olja på duk, 59x79 cm

Krackelerad, retusch

182291

2013-04-28