Taburetter sengustavianska

Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska
Taburetter sengustavianska

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TABURETTER, 3 st., snarlika, sengustavianska, svartmålade, bronserad dekor, fotavslut i form av lejontassar

Skador, slitage, förstärkningar

182296

2013-05-02