Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TABURETTER, 3 st., snarlika, sengustavianska, svartmålade, bronserad dekor, fotavslut i form av lejontassar
Skador, slitage, förstärkningar
182296
2013-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här