Karmstol Holland
2013-05-02
182302
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOL, Holland, 1800-tal, varierande träslag, dekor i s.k. bloemen marqueterie, läderklädd sits
Renoverad, kompletterad, sits med slitage