Karmstol Holland

Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland
Karmstol Holland

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, Holland, 1800-tal, varierande träslag, dekor i s.k. bloemen marqueterie, läderklädd sits

Renoverad, kompletterad, sits med slitage

182302

2013-05-02