Bord sk "Dumbwaiter"

Bord sk
Bord sk
Bord sk
Bord sk
Bord sk
Bord sk
Bord sk
Bord sk

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BORD, England, 1800-tal, sk "Dumbwaiter", fanérad i mahogny, höjd 81, diameter 42 cm

Fanérskador

182308

2013-05-02