Josef Frank karmstolar
2013-05-02
182309
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Josef Frank, Svenskt Tenn, modellnummer 969, rottingrygg, lös ryggdyna, vitlackerade
Skador, slitage