Monterskåp
Valmis
2013-05-02
182311
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MONTERSKÅP, 19/2000-tal, exponeringsdel i glas, underdel med skåp samt bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 106, 61x61 cm, nycklar finns
Proveniens: Nationalmuseums fasta inredning
Slitage, repor, märken