Monterskåp

Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

MONTERSKÅP, 19/2000-tal, exponeringsdel i glas, underdel med skåp samt bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 106, 61x61 cm, nycklar finns
Proveniens: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, märken, repor

182313

2013-05-02