Monterskåp
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
MONTERSKÅP, 19/2000-tal, exponeringsdel i glas, underdel med skåp samt bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 106, 61x61 cm, nycklar finns
Proveniens: Nationalmuseums fasta inredning
Slitage, märken, repor
182316
2013-05-04