Monterskåp

Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONTERSKÅP, 19/2000-tal, körsbär och glas, 3 flyttbara hyllplan i glas medföljer, inbyggd belysning, höjd 206, ca 50x50 cm, nycklar finns
Proveniens: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, märken, repor

182322

2013-05-02