Monterskåp
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONTERSKÅP, 19/2000-tal, körsbär och glas, 3 flyttbara hyllplan i glas medföljer, inbyggd belysning, höjd 206, ca 50x50 cm, nycklar finns
Proveniens: Nationalmuseums fasta inredning
Slitage, märken, repor
182322
2013-05-02