Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, senbarock, svartmåald med bronserad dekor av blomsterslingor
Skador, lagningar, skadat fotavslut
182325
2013-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här