Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, senbarock, svartmåald med bronserad dekor av blomsterslingor

Skador, lagningar, skadat fotavslut

182325

2013-05-02