John Arsenius akvarell

John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARSENIUS, John (1818-1903): Stallinteriör med fullblod "Saunterer", signerad J Arsenius, daterad a tergo 1854, akvarell, 16x21 cm

Trasig ram

182328

2013-05-16