Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEKOFFERT, Tyskland, märkt EA, 1900-talets början, höjd 140, 56x64 cm
Fuktskador, nyckel saknas, skadat handtag
182338
2013-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här