Resekoffert Tyskland

Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland
Resekoffert Tyskland

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEKOFFERT, Tyskland, märkt EA, 1900-talets början, höjd 140, 56x64 cm

Fuktskador, nyckel saknas, skadat handtag

182338

2013-05-03