Skål Japan

Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan
Skål Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, porslin, Japan, 1900-tal, imaridekor med motiv av blommor och fjäril, konturerad mynning, höjd ca 8 diameter 19 cm

Smärre repor

182345

2013-04-27