Skulptur 1800-talets slut
2013-04-28
182350
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKULPTUR, 1800-talets slut, lergods, i botten märkt DEP, polykromt bemålad, höjd 67
Smärre nagg