Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad med mahogny, höjd 153, 129x68 cm

Fanérskador, fanérlagningar, sprickor, beslag saknas

182357

2013-04-29