Anders Palmér litografi

Anders Palmér litografi
Anders Palmér litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerade Palmér, numrerad 281/290 resp E.A, färglitografier, 20x28 cm

182359

2013-04-28