Salonsgbord 1880-tal

Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal
Salonsgbord 1880-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, på pelarfot, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 80, 93x126 cm

Ytskador, lösa delar

182372

2013-05-03