Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEFANONI, Tino (född 1937): Sydländskt landskap med hus, signerad, numrerad 47/150, färgserigrafi, 36x36 cm
182377
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här