Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RYAN, Richard (född 1974): "Savile Row", signerad Ryan, färgserigrafi, numrerad 73/350, 48x62 cm
Zustandsbeschreibung
182385
2013-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner