Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, 1700-talets mitt, ek, beslag i mässing, höjd 87, 117x61 cm

Kuntoraportti

Skador, lagningar, kompletteringar

182393

Päivämäärä:

2013-05-03