Byrå
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1700-talets mitt, ek, beslag i mässing, höjd 87, 117x61 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar, kompletteringar
182393
Päivämäärä:
2013-05-03