Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, empire, mahogny och svärtat trä, klofötter, lyra i ryggen

Skador och lagningar

182394

2013-05-03