Kabinettskåp i barockstil

Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil
Kabinettskåp i barockstil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KABINETTSKÅP, barockstil, 1800-tal, lådinredning av äldre delar, underrede, ej tillhörande, i svärtat trä, höjd 126, 59x30 cm

Torrsprickor, slitage, ej tillhörande nyckel medföljer

182396

2013-05-03