Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KABINETTSKÅP, barockstil, 1800-tal, lådinredning av äldre delar, underrede, ej tillhörande, i svärtat trä, höjd 126, 59x30 cm
Torrsprickor, slitage, ej tillhörande nyckel medföljer
182396
2013-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här