Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URNA, med hänklar, 1900-tal, förgylld metall, dekor av egyptiska figurscener, insats i plåt, höjd 30 cm
182408
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här