Urna brons

Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons
Urna brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, med hänklar, 1900-tal, förgylld metall, dekor av egyptiska figurscener, insats i plåt, höjd 30 cm

182408

2013-04-28