Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
BÅLSLEV, silver med skaft av svärtat trä med benknoppsavslut, ciselerad dekor bladverk, graverat ägarmonogram, otydliga stämplar, stämplad för London, 1700-talets mitt, längd ca 32 cm
182423
2013-04-28