Bålslev England 1700-tal

Bålslev England 1700-tal
Bålslev England 1700-tal
Bålslev England 1700-tal
Bålslev England 1700-tal
Bålslev England 1700-tal
Bålslev England 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

BÅLSLEV, silver med skaft av svärtat trä med benknoppsavslut, ciselerad dekor bladverk, graverat ägarmonogram, otydliga stämplar, stämplad för London, 1700-talets mitt, längd ca 32 cm

182423

2013-04-28