Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 1800-tal, Landskap med vattendrag, olja på papp, 26x17 cm, samramade

Smärre färgbortfall

182458

2013-04-29