Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 1800-tal, Landskap med vattendrag, olja på papp, 26x17 cm, samramade
Smärre färgbortfall
182458
2013-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här