Slagbord i furu

Slagbord i furu
Slagbord i furu
Slagbord i furu
Slagbord i furu
Slagbord i furu
Slagbord i furu

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SLAGBORD, omkring 1900, furu, låda i sargen, höjd 74, 89x166 cm

Slitage, repor

182459

2013-05-05