Fat famille verte Kina

Fat famille verte Kina
Fat famille verte Kina
Fat famille verte Kina
Fat famille verte Kina

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille vertemotiv av figurscen med fantasidjur samt antikviteter, längd ca 31 cm

Smärre glasyrnagg längs brämens kant

182509

2013-04-28