Bemålat 1700-talsskåp

Bemålat 1700-talsskåp
Bemålat 1700-talsskåp
Bemålat 1700-talsskåp
Bemålat 1700-talsskåp
Bemålat 1700-talsskåp
Bemålat 1700-talsskåp
Bemålat 1700-talsskåp
Bemålat 1700-talsskåp

Klubbat för:

9 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

SKÅP, 1700-tal, senare bemålat och daterat 1723, rokoko, förgyllda bronsbeslag, höjd 213, 139x60 cm

Zustandsbeschreibung

182524

2013-05-04