Klubbat för:
9 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, 1700-tal, senare bemålat och daterat 1723, rokoko, förgyllda bronsbeslag, höjd 213, 139x60 cm
Zustandsbeschreibung
182524
2013-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner