Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
800 SEK
CARLMAN, Conrad (1891-1945): Kvinna med rådjur, signerad och daterad Carlman -32, bronserad gips, höjd 37 cm
Skador, lösa delar medföljer
182536
2013-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här