Conrad Carlman gips

Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips
Conrad Carlman gips

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

CARLMAN, Conrad (1891-1945): Kvinna med rådjur, signerad och daterad Carlman -32, bronserad gips, höjd 37 cm

Skador, lösa delar medföljer

182536

2013-04-29