Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HINK/KÄRL, täljsten, 17/1800-tal, oval form, handtag i smidesjärn, höjd 22, längd 37 cm
Slitage
182542
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här