Kärl täljsten

Kärl täljsten
Kärl täljsten
Kärl täljsten
Kärl täljsten
Kärl täljsten
Kärl täljsten
Kärl täljsten
Kärl täljsten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HINK/KÄRL, täljsten, 17/1800-tal, oval form, handtag i smidesjärn, höjd 22, längd 37 cm

Slitage

182542

2013-04-28