Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, rokoko, möjligen Erhard Göbel, förgylld, 123x51 cm

Senare bakstycke, sprickor, skador

182543

2013-04-30